Ostrongafflar

Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, skaft av ivorit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

898602

2021-04-09