Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE/ BÅLSKÅL "Cuvee Louise Pommery", Frankrike, 1900-tal, för 6 flaskor, vitmetall, höjd ca 26, diameter 39 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
898603
2021-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här