Champagnekylare bålskål Louise Pommery
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CHAMPAGNEKYLARE/ BÅLSKÅL "Cuvee Louise Pommery", Frankrike, 1900-tal, för 6 flaskor, vitmetall, höjd ca 26, diameter 39 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
898603
Päivämäärä:
2021-04-09