Champagnekylare bålskål Louise Pommery

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

CHAMPAGNEKYLARE/ BÅLSKÅL "Cuvee Louise Pommery", Frankrike, 1900-tal, för 6 flaskor, vitmetall, höjd ca 26, diameter 39 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

898603

Päivämäärä:

2021-04-09