Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", 8 st teskedar, 1960-tal, längd 11 cm, vikt 97 gram.
Bruksslitage, i behov av putsning.
898605
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här