Jacob Ängman "Rosenholm"

Jacob Ängman
Jacob Ängman
Jacob Ängman
Jacob Ängman
Jacob Ängman
Jacob Ängman
Jacob Ängman
Jacob Ängman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", 8 st teskedar, 1960-tal, längd 11 cm, vikt 97 gram.

Bruksslitage, i behov av putsning.

898605

2021-04-11