J Widbeck akvarell

J Widbeck akvarell
J Widbeck akvarell
J Widbeck akvarell
J Widbeck akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA SIBYLLA MERIAN, efter, motiv med fjärilar, 17/1800-tal, signerad J Widbeck, akvarell, bladmått ca 42x28 cm

Glasskada, veck, fläckar

898610

2021-04-02