Edvin Öhrström

Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, flicka och pojke, terracotta, signerad, daterad samt numrerad, E. Öhrström, 1941, nr 3/30, höjd ca 23 cm

Bruksslitage, mindre skada med hål baksida

898619

2021-04-06