Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, ek, vägghängda, separata hyllplan, 1 låda i sarg, ca 43x33 cm, skruvar samt hänganordning medföljer
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, träbortfall
898627
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner