Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, ek, vägghängda, separata hyllplan, 1 låda i sarg, ca 43x33 cm, skruvar samt hänganordning medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, träbortfall

898627

2021-04-05