James Coignard carborundum samt kollage

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, carborundum samt kollage, signerad J Coignard, numrerad XIII/XV, bildmått ca 51x30 cm

ej examinerad ur ram

898629

2021-04-09