Satsbord
2021-04-03
898634
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 delar, mitten av 1900-talet, delvis mahogny, minsta bordet med trefot, höjd ca 59, 59x43 cm
Lackskador på toppskiva