Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av okänd herre, 1800-talets första hälft, olja på duk, ca 55x45 cm
Enstaka färgbortfall, krackelyr, enstaka retusch
898643
2021-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här