Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, betsat trä, på hjul, längd 55 cm, bredd 55 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

898644

2021-04-11