Ljusstake Rolf Swedberg

Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF SWEDBERG (1927-2008), ljusstake, tenn, för 2 ljus, monogramsignerad RS, höjd ca 14 cm, längd ca 26 cm

Bruksslitage, mindre repor, jack, tejpmärke, ställvis ytsmuts

898652

2021-04-06