Severin Hansen matbord

Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord
Severin Hansen matbord

Klubbat för:

9 200 SEK

7 000 SEK

SEVERIN HANSEN, matbord,Haslev Möbelsnedkeri Danmark, ca 1960-tal, stomme av rio palisander (dalbergia nigra), utdragbart vid kortsidor med iläggsskivor, höjd ca 75, 90x140, tot längd med ilägg ca 238 cm

CITES-intyg för rio palisander (dalbergia nigra) medföljer

Bruksslitage med repor och störmärken

898653

2021-04-05