Severin Hansen matbord
Klubbat för:
9 200 SEK
7 000 SEK
SEVERIN HANSEN, matbord,Haslev Möbelsnedkeri Danmark, ca 1960-tal, stomme av rio palisander (dalbergia nigra), utdragbart vid kortsidor med iläggsskivor, höjd ca 75, 90x140, tot längd med ilägg ca 238 cm
CITES-intyg för rio palisander (dalbergia nigra) medföljer
Bruksslitage med repor och störmärken
898653
2021-04-05