Koppar med fat Kina 1700-tal

Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal
Koppar med fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR MED FAT, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), europeiserande dekor i magenta av figurscen i kartusch, diameter ca 8-12 cm

Ett fat ej original, nagg, sprickor

898658

2021-04-05