Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
IA KARLSSON (född 1959): "Enebacken", monogramsignerad IA 98, olja på pannå, ca 20x15 cm
Zustandsbeschreibung
898660
2021-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner