Jakthorn

Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKTHORN, 1900-talets första hälft, mässing, vidd ca 56 cm

Mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

898668

2021-04-10