Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAKTHORN, 1900-talets första hälft, mässing, vidd ca 56 cm
Mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
898668
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här