Bordsdekoration Bassano Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSDEKORATION, "Bassano", Italien, 1900-talets andra hälft, porslin, höjd ca 37 cm

Nagg förekommer

898676

2021-04-04