Porslin Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

TALLRIKAR, KOPPAR, ASSIETT, 4 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 6,5-23 cm

Nagg, sprickor

898677

2021-04-05