Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
VASER, 3 st., ca 1960 -tal, Scheurich -europ line, Keramik, 271-22, 551, W. Germany, höjd ca 12-23 cm
Smärre buksslitage
898679
2021-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här