Vaser 1960-tal

Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal
Vaser 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 3 st., ca 1960 -tal, Scheurich -europ line, Keramik, 271-22, 551, W. Germany, höjd ca 12-23 cm

Smärre buksslitage

898679

2021-04-09