Sidenmålningar Kina
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RULLMÅLNINGAR, 2 st, Kina, 1900-talets andra hälft, akvarell på siden, berglandskap, målningarnas mått ca 83x38 cm, totalt pappersmått 160x47 cm
Slitage, enstaka fläckar, en målning med reva på kanten
898681
2021-04-10