Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARMSTOL, 1900--talets mitt, gustaviansk stil, bemålad, klädsel med mönstrat tyg, sitthöjd ca 47
Omfattande färgbortfall, trasig klädsel, slitage
898682
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här