Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900--talets mitt, gustaviansk stil, bemålad, klädsel med mönstrat tyg, sitthöjd ca 47

Omfattande färgbortfall, trasig klädsel, slitage

898682

2021-04-10