Märklin tåg och räls

Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls
Märklin tåg och räls

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN, modelltågssatser, 2950-1, 2920 och 5190, med orgialkartonger, HO växelström, samt landskap och tunnlar för rälsuppsättning ca 205x97 cm, medföljer 3 märklinkataloger daterade 1986/87,1987/88 samt 1988/89

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej fullständigt genomgångna, ej funktionstestade, SAV garanerar ej funktionen, extra rälsdelar och vagnar medöljer vid utlämningen

898686

2021-04-10