Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AFFISCH, ´Cirkus Benneweis´, litografiskt tryck, daterad i trycket 52, P Jensens Trykkeri KBHVN, bladmått ca 60x84 cm
hanteringsveck och revor
898697
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här