Affisch Cirkus Benneweis

Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis
Affisch Cirkus Benneweis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AFFISCH, ´Cirkus Benneweis´, litografiskt tryck, daterad i trycket 52, P Jensens Trykkeri KBHVN, bladmått ca 60x84 cm

hanteringsveck och revor

898697

2021-04-02