Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 1940-tal, 3 delar, ek, glasskivor, längd 36.46 cm, bredd 28-31 cm, höjd 42-56 cm.

Bruksslitage.

898698

2021-04-11