Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 1940-tal, 3 delar, ek, glasskivor, längd 36.46 cm, bredd 28-31 cm, höjd 42-56 cm.
Bruksslitage.
898698
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här