Oljemålning Gösta Geerd

Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd
Oljemålning Gösta Geerd

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA GEERD (1907-1982): "Insjösaga", signerad Gösta Geerd, olja på pannå, ca 60x60 cm

898708

2021-04-02