Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN Soffbord, Trensum, Sverige 1960-tal.teak, tre ben, två lådor i sargen. Längd ca 172x67, höjd 50 cm ,

Ytskador

898710

2021-04-02