Kista 1800-tal
2021-04-04
898716
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KISTA, 1800-tal, ek, skuren dekor, handtag i smide, höjd ca 60, 142x66 cm
Låskista saknas, slitage, märken