Bo Åke Adamsson oljemålning

Bo Åke Adamsson oljemålning
Bo Åke Adamsson oljemålning
Bo Åke Adamsson oljemålning
Bo Åke Adamsson oljemålning
Bo Åke Adamsson oljemålning
Bo Åke Adamsson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BO ÅKE ADAMSSON (Sverige, Född 1941): figurkomposition, olja på pannå, signerad och daterad 1970, 113 x 140 cm

898720

2021-04-02