Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GRAVYRER (3), 1700-tal, Med Egyptens plågor, handkolorerade, ca 32x42 cm
Samtliga med nagg i kanterna varieranade storlek, fläckar, mindre revor
898724
2021-04-10