Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GRAVYRER (3), 1700-tal, Med Egyptens plågor, handkolorerade, ca 32x42 cm

Samtliga med nagg i kanterna varieranade storlek, fläckar, mindre revor

898724

2021-04-10