Charlotte Wahlström olja på duk

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): olja på duk, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 38x55 cm

898728

2021-04-02