Kaffekvarn
2021-04-10
898735
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKVARN, Bolinders tidigt 1900-tal, målad metall samt glas, höjd ca 81 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej