Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
KAFFEKVARN, Bolinders tidigt 1900-tal, målad metall samt glas, höjd ca 81 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
898735
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här