Kaffekvarn

Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKVARN, Bolinders tidigt 1900-tal, målad metall samt glas, höjd ca 81 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

898735

2021-04-10