LAS PALMAS TOBAK neonskylt

LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt
LAS PALMAS TOBAK neonskylt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NEONSKYLT, "Western", omkring 1900-talets andra hälft, målad plåt med led-belysning bakom bokstäver, 207x32 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage

898736

2021-04-10