Färglitografi Olle Nyman

Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Kvinnoporträtt, färglitografi, signerad och numrerad Olle Nyman 78, 134/360, bildyta ca 38x29 cm

898738

2021-04-02