Biblioteksbord art deco

Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco
Biblioteksbord art deco

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1930-tal, art deco, björkfaner, intarsia, höjd ca 75, 140x75 (2 iläggsskivor a 38) cm

Bruksslitage, märken

898746

2021-04-05