Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIANOBÄNK, 1900-talets andra hälft, alm, specialtillverkad för Jazzmusikern Bengt Öslöf, med notlåda, brickmärkt med gåvoplakett, sitthöjd ca 49, längd 98 cm
Bruksslitage, märken
898754
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här