Ella Wanner oljemålning

Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELLA WANNER (1887-1962): Flicka i folkdräkt, signerad E Wanner och sannolikt daterad 09, olja på duk, 45x39 cm

898756

2021-04-02