Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEGE, 1900-talets andra hälft, furu, hopfällbar, med klädkrokar, höjd ca 146, bredd 35-52 cm
Bruksslitage, märken
898759
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här