Stege furu

Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEGE, 1900-talets andra hälft, furu, hopfällbar, med klädkrokar, höjd ca 146, bredd 35-52 cm

Bruksslitage, märken

898759

2021-04-05