Skeppsur och Barometer Schatz

Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz
Skeppsur och Barometer Schatz

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATZ, skeppsur samt barometer, mässing, 1900-talets andra hälft, diameter ca 18 cm, nyckel, skruvar samt instruktionsbok medföljer

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

898764

2021-04-05