Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor av figurscen i underglasyrblått, senare trälock, höjd 26,5 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter.
898765
2021-04-11