5 000 SEK
1 500 SEK
BOJAN, KOPPAR, 5 st, FAT, 3 st, 1700/1800-tal, porslin, Kina, bojanens höjd ca 15 cm, 2 mindre senare dosor medföljer
Nagg, sprickor, lagningar
898771
2021-04-02
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här