Porslin Kina 1700/1800-tal,

Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,
Porslin Kina 1700/1800-tal,

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJAN, KOPPAR, 5 st, FAT, 3 st, 1700/1800-tal, porslin, Kina, bojanens höjd ca 15 cm, 2 mindre senare dosor medföljer

Nagg, sprickor, lagningar

898771

2021-04-02