Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 4 st, Marina motiv, signerade A. G-... samt daterade 1899, 1901 samt 1904, alvarell, ca 23x31,5 samt 21,5x28 cm

898777

2021-04-09