Broscher

Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER, 3 st, en med snäckkamé, förgylld metall, en med målad porslin i form av gosse med hatt, den tredje i pietra dura med inlagd sten infattad i förgyllt silver, den största broschen ca 6,5 cm

Botten till den i pietra dura lös, bruks och åldersrelaterat slitage

898779

2021-04-09