Köpmansskåp med lådor och vitrin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖPMANSSKÅP, 1900-talets första hälft, mahognyfaner, 6 lådor samt 18 vitrindörrar med bakomliggade hyllplan, höjd 196, 51x170 cm

Bruksslitage, saknar en glaslucka

898782

2021-04-05