Karmstolar Safari Elias Svedberg
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELIAS SVEDBERG, "Safari", 1 par karmstolar, 1950-tal, NK:s Triva-serie, svartackarde stativ, karmar i läder, textilklädsel, sitthöjd ca 32/33 cm.
Bruksslitage, senare karmar samt klädsel.
898784
2021-04-11