Carl Larsson efter

Carl Larsson efter
Carl Larsson efter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL LARSSON, efter, "Tittut", färglitografi, utgiven av Idun, Stockholm signerad och daterad i trycket 1901, bildstorlek 37 x 54 cm.

inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

898795

2021-04-16