Sarcar damarmbandsur 18 k vitguld
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SARCAR, Genève, damarmbandsur, 18 k rodierat vitguld, manuell, koboltblå urtavla, plexiglas, integrerad länk, 16x13 mm, längd 15 cm, vikt ca 22,9 g, originaletui medföljer
Rodiumsläpp, verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktion, plexiglas med skador och repor
898798
2021-04-19