Sarcar damarmbandsur 18 k vitguld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SARCAR, Genève, damarmbandsur, 18 k rodierat vitguld, manuell, koboltblå urtavla, plexiglas, integrerad länk, 16x13 mm, längd 15 cm, vikt ca 22,9 g, originaletui medföljer

Rodiumsläpp, verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktion, plexiglas med skador och repor

898798

2021-04-19